Статті

02 травня 2018, 17:00
Менша кількість людей чуло про те, що з накипом можна боротися і ще менше знають, як саме очистити пральну машину від накипу.
04 серпня 2017, 13:29
Хімічний аналіз води - метод дослідження властивостей і якостей води, що застосовується для визначення кількості різних речовин у складі води.
03 серпня 2017, 12:55
Наявність у воді заліза, вапна чи інших органічних домішок, наносить шкоду організму людини. Особливо незахищені діти.
02 серпня 2017, 12:40
Як поліпшити якість питної води, як вибрати фільтр для води або систему очищення води, а також як захистити від забруднення плавальні басейни і природні…
01 серпня 2017, 12:02
Зворотній осмос - це найсучасніша і прогресивна технологія очищення води, яка в багатьох розвинених країнах давно застосовується на міських станціях очищення,…
Про нас

На сьогоднішній день фільтри для води компанії Atlas - це досконалі пристрої, в роботі яких використовуються тільки найкращі технології, вони постійно поліпшуються і відразу ж впроваджуються в нові зразки. Цим і гарантується висока якість! Керівництво компанії Атлас розуміють, що для того, щоб утримати лідируючі позиції на ринку, потрібно випускати дійсно якісні фільтри і вкладати великі гроші. У підприємстві існує власна система, яка контролює якість продукції, що випускається.